NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

FORCETOP Sp. z o.o. to jeden z największych na Polskim rynku dostawców akcesoriów do elektronicznych urządzeń przenośnych . A jeśli chodzi o akcesoria do produktów Apple, bez wahania możemy powiedzieć największy.
forcetop

Dropshipping na rynku akcesoriów GSM – idealne rozwiązanie dla osób prowadzących sklepy internetowe.

2016-01-29 15:49:39
Responsive image

Dropshipping jest bardzo efektywnym i nowoczesnym sposobem sprzedaży przez internet, który polega na przeniesieniu całego procesu logistycznego na hurtownię. Dzięki temu właściciel sklepu oszczędza czas, który może przeznaczyć na promocję lub obsługę klienta.

Inteligentne pomiary tętna z Mio PAI

2016-01-13 14:54:49
Responsive image

Pomiar tętna to najdokładniejszy sposób na sprawdzenie reakcji naszego organizmu na wysiłek fizyczny. PAI rzuca zupełnie nowe spojrzenie na interpretację danych treningowych i przedstawia je w postaci prostej punktacji.

Wideorejestrator Kaiser Baas R20 umożliwiający nagrywanie w jakości 2K !

2015-12-30 12:08:44
Responsive image

R20 DVR – wideorejestrator, który zbudowany jest z wysokiej jakości materiałów potrafiący pracować w temperaturze od -20C do 70C, oferujący nowoczesne rozwiązania technologiczne m.in. precyzyjna matryca umożliwiająca rejestrowanie obrazu w jakości 2K (2304x1296) co pozwala na rozpoznanie na nagraniu nawet najdrobniejszych szczegółów np. tablic rejestracyjnych.

Kaiser Baas – firma stawiająca przede wszystkim na innowację i zabawę.

2015-12-23 09:26:08
Responsive image

We wszystkich produktach Kaiser Baas zastosowano wiele nowatorskich rozwiązań technologicznych, pozwalających wyprzedzić konkurencję i zaoferować wiele nowoczesnych i innowacyjnych produktów.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: