NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

FORCETOP Sp. z o.o. to jeden z największych na Polskim rynku dostawców akcesoriów do elektronicznych urządzeń przenośnych . A jeśli chodzi o akcesoria do produktów Apple, bez wahania możemy powiedzieć największy.
forcetop

Moshi – projektuje wyjątkowe i perfekcyjne produkty, aby poprawić komfort mobilnego stylu życia.

2016-08-29 13:50:50
Responsive image

Moshi to amerykańska firma, która na poważnie i wyjątkowo traktuje każdy ze swoich produktów, począwszy od jego zaprojektowania, zastosowania opatentowanych rozwiązań czy testowania ich użyteczności. Wszystko to sprawia, że produkty wychodzące spod ręki projektantów Moshi są wyjątkowe i unikalne pod względem designu przy tym maksymalnie użyteczne podczas codziennego użytkowania.

Aswy - pierwszy na świecie lewitujący głośnik z bezprzewodowym ładowaniem

2016-08-22 12:52:54
Responsive image

ASWY – innowacyjna firma która jest prekursorem w dziedzinie mobilnej rozrywki, wprowadza na polski rynek serię nowatorskich lewitujących głośników bezprzewodowych, które oprócz niesamowitego wyglądu dając użytkownikowi niesamowite doznania muzyczne.

Wygodna obsługa nawet 4 urządzeń za pomocą jednej klawiatury Bluetooth.

2016-08-11 16:25:07
Responsive image

Kanex wprowadza na polski rynek smukłe i kompaktowe klawiatury Bluetooth, umożliwiające bezproblemowe przełączanie się miedzy kilkoma urządzeniami w zaledwie ułamek sekundy. Aluminium, skóra i perfekcyjne wykonanie sprawiają, iż korzystanie z nich to sama przyjemność.

Twój dom na autopilocie - dzięki inteligentnym rozwiązaniom Zipato

2016-07-29 10:46:57
Responsive image

Pojęcie inteligentnego domu już na nikim nie robi wrażenia, codziennie jesteśmy informowani o nowych rozwiązaniach, projektach czy też poszczególnych akcesoriach które tworzą ten system. Jedne informacje to branżowe ciekawostki, inne to śmiałe projekty wizjonerów czy rozwiązania, których produkcja jest obecnie niemożliwa lub nieopłacalna.

Kawasaki wkracza na rynek elektrycznych pojazdów mobilnych w Polsce.

2016-07-20 16:16:58
Responsive image

Kawasaki – japoński producent słynący z pięknego designu, niezawodności oraz potężnej mocy swoich pojazdów wprowadza na polski rynek Hoverboard KX-PRO - pierwszy z nowej kolekcji mobilnych pojazdów dla aktywnych. Elektryczna deska pomoże zadbać nam o kondycję fizyczną, zachować sprawność, ćwiczyć równowagę wyglądając przy tym modnie i zjawiskowo. Na elektrycznej desce Kawasaki przemierzymy nie tylko chodniki, place czy bulwary lecz także będziemy mogli zapuścić się w bardziej niedostępny teren.

Mobilna stacja dokująca z powerbankiem - PURO Dual iPower

2016-06-20 16:21:07
Responsive image

Puro - włoski producent eleganckich akcesoriów wprowadza na rynek wyjątkowo innowacyjny pod względem funkcjonalności i możliwości gadżet - mobilną stację, która zatroszczy się o to, aby twoje urządzenie było zawsze gotowe do pracy, która wyróżnia się również świetnym kompaktowym designem.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: