NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

FORCETOP Sp. z o.o. to jeden z największych na Polskim rynku dostawców akcesoriów do elektronicznych urządzeń przenośnych . A jeśli chodzi o akcesoria do produktów Apple, bez wahania możemy powiedzieć największy.
forcetop

iHealth Wave - pierwszy monitor aktywności fizycznej wspomagający pływanie.

2016-06-03 10:17:54
Responsive image

iHealth – znana amerykańska firma produkująca inteligentne akcesoria zdrowotne zarządzane za pomocą smartfona wprowadziła na polski rynek nowy model monitora aktywności fizycznej – iHealth Wave – gadżet ten jest doskonałym urządzeniem dla wszystkich miłośników sportów wodnych.

Dron podążający za Tobą? Smart Nano Drone już w Polsce

2016-04-19 16:04:13
Responsive image

Na polskim rynku debiutuje rewolucyjny Smart Nano Drone firmy ONAGOfly, który wyróżnia się bardzo kompaktowymi rozmiarami i możliwościami jakie oferują profesjonalne quadcoptery. Jakie cechy sprawiają, że zdobył on wielką popularność na całym świecie ?

Przekonaj się co potrafi etui do smartfona z wojskowym certyfikatem ochrony - Speck CandyShell

2016-03-14 15:51:04
Responsive image

Każde etui z serii Candy Shell posiada wojskowy stopień ochrony oraz opatentowaną, jednoczęściową konstrukcję multi-layer. Sprawia ona, że nawet po gwałtownym uderzeniu o ziemię, etui pozostaje w jednym kawałku. W ten sposób obudowa Speck zachowuje swoje oryginalne właściwości, tak aby telefon przez cały czas był chroniony zgodnie ze standardami armii USA.

Speck SeeThru – obudowy nr 1 dla MacBook’a

2016-03-09 10:10:41
Responsive image

Speck amerykański producent najwyżej jakości akcesoriów do urządzeń przenośnych zaprezentował nowe specjalnie zaprojektowane obudowy dla Apple MacBook. Obudowa Speck to doskonały sposób, aby zabezpieczyć swojego MacBooka i sprawić, żeby prezentował się w jeszcze bardziej okazały sposób.

Etui ochronne Obliq już w Polsce ! Poznaj je

2016-02-25 12:32:40
Responsive image

Dowiedz się dlaczego marka Obliq zdobyła taką popularność za oceanem i jakie akcesoria ochronne dla smartonów wprowadza na polski rynek.

Incipio - firma zorientowana na zaspokajaniu potrzeb wymagającego klienta

2016-02-04 16:39:19
Responsive image

Incipio - firma zorientowana na zaspokajaniu potrzeb wymagającego klienta w dziedzinie ochrony urządzeń przenośnych, wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i dostarczaniu najwyższej jakości akcesoriów mobilnych sprawiły iż produkty Incipio stały się synonimem wyjątkowej jakości, perfekcyjnego wykonania oraz świetnego designu wprost z Kalifornii. Projektanci stale poszukują kreatywnych rozwiązań i inspiracji dla nowych produktów .

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: